###Говерла - Чорноморець 1:1. Знову в Ужгороді нічия ###

Голы: Лопес Фелпето 57 (Видео) - Политыло 72 (Видео)

«Говерла»: Бабенко – Бордіян, Щедраков, Єлісєєв, Макаренко – Ситник (Печонкін,78), Тодоров (Лопес 53), Трухін, Райчевіч (к), Балафас – Ле Таллек (Міщенко 83)

Запасні: Яшков, Микуляк, Єдігарян, Косирін

«Чорноморець»: Безотосний (к) – Зубейко, Бергер, Фонтанелло, Сантана – Ковальчук, Політило, Бакай, Джедже (Балашов 46), Бобко (Вангелі 90) – Діденко (Силантьєв 80)

Запасні: Паст, Ковальчук, Кутас, Терросо

Тренер - Роман Григорчук

Арбітр – Сергій Бойко

Попередження: Райчевіч 87, Балафас 62 - Джедже 40, Фонтанелло 88

Старт другого кола для «Говерли» вважаю надскладним. Якщо порівнювати команду Романа Григорчука у першому турі й після 15-го, то сьогодні одесити, набрали крейсерського ходу. У чотирьох поспіль матчах «Чорноморець» має стовідсотковий набір залікових балів, причому у двох матчах суперник ужгородців виграє на виїзді. Для господарів матч з «Чорноморцем» був дуже важливим у плані здобуття очок ще в цьому році, адже в наступних двох матчах з «Шахтарем» та «Динамо» - це зробити буде вкрай складно.

Напередодні поєдинку в «Говерли» були серйозні кадрові проблеми. Через від'їзд до національної збірної Вірменії не готувався з командою Артур Єдігарян, дискваліфікацію відбував Боян Малішич, досі через травму команді не можуть допомогти Давід Одонкор та Єгіше Мелікян. Основний голкіпер Олександр Надь вже хоч і розпочав тренуватися, ще не набрав оптимальної форми.

Тож на останньому рубежі «Говерли» стояв Дмитро Бабенко, в лінії оборони грали – Єлісєєв, Щедраков, Бордіян та Макаренко. У центрі діяли Райчевіч, Балафас, піднападаючого – Тодоров. По краях – Трухін та Ситник. На вістрі атаки – Ле Таллек.

Роман Григорчук теж не міг задіяти своїх забивних гравців Де Матоса, який відбував дискваліфікацію та Лучіана Бурдужана, котрий травмувався. Тож ворота захищав Дмитро Безотосний. Оборонну лінію тримали – Фонтанелло, Сантана, Бергер та Зубейко. В центрі діяли – Ковальчук, Бакай, Бобко. По краях – Бакай та Джа Джедже, попереду – фактурний Діденко.

Матч розпочався з атак гостей. На 2-й хвилині на удар з-за меж штрафного майданчика наважився Бакай, а на 7-й хвилині подачу з кутового головою замикав Діденко, цього разу в гру довелося вступити Бабенку, який надійно приборкав м'яч. Далі господарі поступово перебрали ініціативу на себе і на 14 хвилині могли відкрити рахунок у матчі. Віталі Бордіян відправляє зі свого флангу діагональ на дальню стійку, з лицевої лінії до воротарського майданчика м'яч скидує Райчевіч, Трухін зльоту пробиває. Гадаю, якби постріл Дмитра не заблокував Бергер, то Безотосному було би непереливки. А через 4 хвилини ужгородці забивають. Джедже зачепив ліктем Райчевіча на правому краї власної половини поля, арбітр призначає штрафний удар. Ситник навішує на лінію карного майданчика, гравець «Говерли» продовжує політ м'яча, на лінії воротарського його замикає Тодоров і переправляє м'яч повз руки кіпера одеситів у сітку воріт. Та за мить до цього лайцмен піднімає прапорець, фіксуючи офсайд у болгарського британця «Говерли».

Далі гра змістилася в центральну зону і матч хвилин зо 10 проходив без воріт. Десь з 30-ї хвилини більш наполегливішими в атаці виглядали закарпатці. На 30-й хвилині невдало пробиває Ситник, а через 7 хв Ле Таллек з другого дотику відправив «гармату» в хрестовину одеських воріт. Гості відповіли ударами Джедже та Бобка з-за меж карного майданчика . Перший з них вийшов не точним, а другий прибрав до рук Бабенко. Перший тайм завершився кількома штрафними ударами в виконанні господарів, правда дивідендів з них ужгородці не отримали.

Найцікавіше команди приберегли на другий тайм. На його початку Григорчук замість Джедже, в якого явно не пішла гра, випускає Балашова. Господарі робили ставку на навісні передачі, якими намагалися відшукати біля володінь Безотосного Ле Таллека, однак Бергер та Фонтанелло не давали жодних шансів французькому нападнику. Ситуація змінилася на краще, коли на поле вийшов Лопес. Іспанець спочатку заробив на собі кілька небезпечних штрафних. А на 57-й став автором голу. Як завше, правою бровкою пройшов Бордіян, навісив у воротарський майданчик одеситів, Безотосний, не зумів перервати цю передачу, а іспанський хавбек таких ляпів не пробачає.

Після забитого голу ужгородці свідомо віддали ініціативу супернику, сконцентрувавшись на грі в обороні та контролю над м'ячем. Однак, така тактика призвела до того, що гості хоч і не створювали гостроти, проте невдовзі зуміли відновити рівновагу.

На 72 хвилині хорошу атаку господарів «запоров» Джорді Лопес, який замість того, щоб віддати передачу на лівий край, переправляє м'яч на Ле Таллека, котрого встигли накрити футболісти «Чорноморця». Одразу йде швидка контратака, м'яч дістається на лівому фланзі Бобку, той входить у штрафний «говерлян» потужно прострілює низом, оборонці відбивають небезпечну передачу, однак на підборі першими знову одесити. Бакай цього разу вже навішує на дальній кут, де м'яч приборкує Політило і другим дотиком відправляє його повз Бабенка в ворота «Говерли» - 1:1.

Ужгородці не знітилися від такого удару, і пішли відігруватися. Вже через 5 хвилин їх старання могли завершитися успіхом. Та Ле Таллек з вигідної позиції чомусь пробив у «молоко». Далі хвилин 10 гра стала в'язкою з великою кількістю фолів. В одному з епізодів в запалі боротьби Бергер можливо випадково, а можливо й свідомо коліном заїхав в голову Бордіяна, арбітр залишив цей момент поза увагою, що дуже роздратувало наставника ужгородців Олександра Севідова, який вийшов за межі технічної зони і розпочав суперечку з арбітром за що був вилучений з тренерської лави. Гра так і завершилася нічиєю.

Щодо гравців, то в складі господарів важко когось виділити. Хіба що за активність відзначив би Мірка Райчевіча, який носився по цілому полю, брав участь у великій кількості єдиноборств. В складі «Чорноморця» сподобався Бакай, який продемонстрував свій плеймейкерський талант, віддав голеву передачу на партнера.